Color

İletişim

PİER CARDİN Mignon

Bu takım 3 kapılı dolap,büyüyebilen beşik ve şifonyerden oluşmaktadır.

ürün fiyatı için bize ulaşın.


Facebook'da Paylaş
Fiyat Bilgisi İçin İletişime Geçin.

Değerli Ebeveynler,

 

Pierre Cardin Bebek Mobilyaları, yılların deneyimi ve konu hakkındaki detaylı tecrübelerini bebek güvenliği ve sağlığı ile birleştirerek alanında sembol olmayı ilke edinerek yola çıkmıştır.

Bebeğinizin büyüme aşamasında sizin hayatınızı kolaylaştıracak, sonrasında çocuğunuzun konforunu sağlayacak tüm detayları yüksek kalite ile harmanlayarak beğeninize sunuyoruz.

Uluslararası başarılarımızın temel alt yapısını, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım felsefemiz e bebek mobilyasına dair tüm deneyimlerinizi her alanda sizinle paylaşarak belirlediğimiz detaylar oluşturmaktadır.

Pierre Cardin bebek mobilyaları olarak doğa ile uyumlu ve eşgüdüm içinde, çevreye duyarlı üretim yapmakta; doğal olarak da bebeğinizin odasını oluştururken çevreye duyarlı malzemeler kullanmakta ve bebeğinizin sağlığına önem vermekteyiz.

Tasarım ve kullanım kolaylığı yaratan mobilyalar üretirken bebeğinizin sağlığına verdiğimiz değeri aklımızdan hiç çıkarmıyor ve sizin kadar önemsiyoruz. Zamanının büyük bir kısmını odasında geçiren bebekler ve çocuklar için uyguladığımız her üründe kaliteli, sağlığa zarar vermeyen, Avrupa Standartlarına uygun hammaddeler tercih etmekteyiz. Bununla birlikte boyalı ürünlerde uygulanan boyaların, insan sağlığına zarar verecek ağır metal ve toksinler içermemesi gerekmektedir. Bebek ve Çocuk odası boyaları konusunda uzman boya markası olan Akzo Nobel ve Aquacool Su Bazlı Boyaları çözüm ve iş ortaklarımız olarak belirlenmiş, hassasiyet gerektiren tüm testler yapılmıştır.

Sorumluluğumuzun büyüklüğünün farkında olarak, geleceğe sağlıklı nesiller yetiştirebilmenize ortak olmak ve tüm hislerinizi paylaşarak ilerlemek en temel prensiplerimiz arasında olacaktır.

Minik bebeğinizle yeni bir hayat sizi bekliyor. Tüm yeni heyecanlar bebeğinizin geleceğine atacağınız imza, yeni oyunlar, büyük hayaller… Tüm yeni duyguları birlikte paylaşacağımız Pierre Cardin bebek mobilyası dünyasına hoş geldiniz.

İptal ve değişim prosedürü

Genç Bebe’den yapacağınız pratik mobilya harici alışverişlerinizde, şubelerimizin bulunduğu il ve aksi belirtilmedikçe merkez ilçelerine ücretsiz olarak teslimat yapılmaktadır. Teslimat hizmetine kurulum ve montaj dahil değildir.

Şubelerimizin bulunmadığı iller ve ilçeler için özel nakliye firmaları ile paketli olarak müşteri adresine ürün gönderimi yapılmaktadır. Yapılan ürün gönderimine ait ücret bilgileri için 0 264 777 111 9 nolu telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Video içerik

Diğer Odalar Standart oda dışında satılan ürünlerdİr