Color

İletişim
/

Hakkımızda

G

Bebek, çocuk ve genç mobilyaları sektöründe ürün çeşitliliği ve kalite konularındaki eksikliği farkederek, 2013 yılında Sakarya’da faaliyete geçen GençBebe ’nin ana felsefesi, hedef kullanıcı grubu olan çocukların güvenliğinin sağlandığı, hem annenin, hem de çocuğun zevkini ve konforunu düşünen tasarımlara yer vermektir. Kuruluş ilkesi tüketiciyi korumak ve kollamak olan firmamız her geçen gün kendini yenilemekle birlikte kendi pazarında hakettiği yere gelmeyi hedeflemektedir.

OCAK 2014 yılı itibariyle İlk showroomunu Asem mobilyacılar çarşısında açan GençBebe,hizmet kalitesi, markaları ve ürün çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimizin beğenini ve güvenini kazanarak Sakarya 4 mağaza(serdivan 3,merkez 1), Kocaeli mobesko mağazası ve 4'ü yurtdışında olmak üzere 9 satış noktası ile organik büyümesine devam etmiştir.

Günümüz Profesyonel çalışma sisteminde,amatör ruhumuzu kaybetmeden, GençBebe markasını ileri kuşaklara taşıdığımız bu yolculuğumuzda,siz değerli müşterilerimizi yanımızda görmek en büyük dileğimizdir.